Pāris nopērk ”problēmu gūzmu uz četriem riteņiem”

3 komentāri

Kādam valmieriešu gadījusies nepatīkama pieredze iegādājoties auto – droša un uzticama spēkrata vietā pāris ieguvis, tēlaini izsakoties, problēmu gūzmu uz četriem riteņiem.

Ja pēc auto pirkuma Jelgavā viss vēl šķitis kārtībā, tad jau pavisam drīz parādījās zīmes, ka ar auto kaut kas nav īsti kārtībā, jo automobilis vienkārši apstājies uz ceļa. Pārim tomēr izdevies nokļūt līdz Valmierai, kur auto nodots zinošu automehāniķu rūpīgai apskatei. Secinājums neglaimojošs – automehāniķis nesaprot, kā ar tādu auto varēja iziet CSDD apskati. Turklāt secināts, ka divas reizes ir pārgriezts rādītājs, kas vēsta par nobraukumu. Pagriezts, protams, uz atpakaļu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Auto jaunie īpašnieki lēš, ka, iespējams, CSDD Jelgavas filiālē ir kāds negodprātīgs darbinieks.

CSDD pārstāvji gan šādu iespēju noliedz, norādot, ka auto uz apskati bijis divas reizes. Pirmo reizi tiešām tas nav izgājis apskati, otro reizi visas kļūmes esot novērstas.

Vairāk par šo gadījumu skaties video!

3 komentāri

TOP komentāri

 • Bibis
  0

  Bibis

  lauķi :D :D :D

  10.12.2015 15:26

 • ehh
  0

  ehh

  bet vai tas vīrišķis maz to auto kārtīgi apskatīja, pirms maksāja?! vai pietika, ka krāsa patīk? man ar sievietes aci ,noskatoties sižetu, likās, ka es tādu nepirktu!!

  28.05.2015 04:23

 • Jaudīgi
  0

  Jaudīgi

  Tak Alūksnē serviss SKUDRA arī iziet skati nesataisot mašīnu!

  28.05.2015 01:01

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas