Par spīti VID pārbaudēm autoservisi dara visu, lai apietu nodokļus

1 komentārs

Auto asociācija, kas apvieno auto tirgotājus, izplatījusi atklātu vēstuli, ka vēl aizvien, arī pēc Valsts ieņēmumu dienesta (VID) pastiprinātajām pārbaudēm, autoservisi dara visu, lai apietu nodokļus.

Par pakalpojumiem izsists čeks nenozīmē to, ka nodokļi ir samaksāti. Pastāv aizdomas, ka servisos izmanto līdzīgu programmatūru, kā savulaik restorānā Gan Bei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Mēs nerunājam tikai par kaktu kantoriem, kas atrodas Rumbulas biezoknī vai kaut kur citur. Mēs runājam par gana lieliem, redzamiem servisiem,” norāda biedrības Auto asociācija viceprezidents Ingus Rūtiņš.

VID norāda, ka autoservisu Latvijā ir krietni par daudz, tomēr pauž cerību, ka iedzīvotāji paši spēs atšķetināt, kurš serviss ir uzticams, bet kurš nē.

Vairāk skaties pievienotajā video!

1 komentārs

TOP komentāri

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas