Par Latvijas Gada auto 2015 kļūst Ford Mondeo

0 komentāri

Latvijas Gada auto 2015  finālā par galveno balvu – Latvijas gada auto – cīnījās astoņi auto – Volkswagen Passat, Ford Mondeo, Mazda3, Nissan Pulsar, Citroen C4 Cactus, Renault Twingo, Škoda Octavia Scout, Nissan Qashqai. Žūrija par Latvijas gada auto 2015 atzina Ford Mondeo.

Kā otrs labākais auto tika atzīts Volkswagen Passat, bet trešo vietu žūrijas vērtējumā ieguva Škoda Octavia Scout. Konkursā pretendenti cīnījās arī par citām balvām un apbalvojumiem. Tā, piemēram, balvu Tautas simpātija ieguva Audi A6 – šī nominācija tika noskaidrota balsojumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Premium klases labākā auto titulu saņēma Audi A6. Dacia Duster tika atzīts kā labākais apvidus auto. Nominācijā Mazais uzvarējis Renault Twingo. Kā glītākais auto tika atzīts Ford Modeo, sporta auto – Subaru WRX STI, bet Toyota Yaris Hybrid tika atzīts par ekoloģiskāko jeb Eko auto.

Šogad konkursam tika pieteikti 32 dažādu klašu un segmentu automobiļi, kas ir šī konkursa rekords.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas