Panda taxi uzradies konkurents? Rīgā reģistrēts jauns uzņēmums – AntiPanda taxi

0 komentāri

Oktobra vidū Rīgā reģistrēts jauns uzņēmums SIA AntiPanda taxi, liecina informācija uzņēmumu datubāzē Lursoft.

Kā liecina Lursoft dati, uzņēmums, kura nosaukums līdzinās Rīgā populārās taksometru firmas Panda vārdam, reģistrēts 12. oktobrī, un tā vienīgais īpašnieks ir Krievijas Federācijas valstspiederīgais Jevģēnijs Sergejevs (Evgeny Sergeev).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uzņēmums reģistrēts Rīgā, Piedrujas ielā 3, un tā pamatkapitāls ir viens eiro.

Zvanot uz AntiPanda taxi norādīto dispečera numuru, otrā klausules pusē tiek pausts, ka sazvanīta ir taksometru firma eTaxi24. Vaicāts, vai šis ir AntiPanda taxi, portāls Skaties.lv saņem apstiprinošu atbildi.

Uzņēmuma Facebook lapā tiek pausts, ka eTaxi24 ir pakalpojumus, kuru izmantojot, braucienam ar taksometru iespējams saņemt 20% atlaidi, savukārt, zvanot dispečeram, piemērots tiek “Panda tarifs”. eTaxi24 ir lietojumprogramma, ar kuras palīdzību taksometru iespējams pasūtīt, izmantojot viedtālruni. “Tavu pasūtījumu saņem tuvākais brīvais taksometrs tajā cenu grupā, kuru Jūs izvēlēsieties. Nav jāzvana dispečeram,” teikts lietotnes aprakstā.

Savukārt, firma Panda taxi reģistrēta 2014. gada novembrī, un patlaban kļuvusi par vienu no atpazīstamākajiem taksometru uzņēmumiem galvaspilsētā.

Foto – “īstās” Panda taxi automašīnas

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas