Otrdienas rītā braukšana daudzviet Latvijā apgrūtināta

0 komentāri

Vietām apledojis ceļš un līdz ar to apgrūtināti braukšanas apstākļi ir uz daudziem ceļiem Kurzemē, Vidzemē un Latgalē, informē Latvijas valsts ceļi.

Neilgi pēc pulksten septiņiem rītā apgrūtināti braukšanas apstākļi bija uz autoceļa Liepāja-Rīga A9 (no 105 līdz 133 kilometram), Ventspils-Rīga A10 (no 152 līdz 170 kilometram) un citviet Kurzemē.

Tāpat apledojis autoceļš A3 Valmieras un Valkas pusē, kā arī autoceļš A2 Vidzemē. Latvijas Valsts ceļi iesaka būt piesardzīgiem arī autovadītājiem Madonas pusē un Latgalē – apledojis ir autoceļš P32 (no 7 līdz 50 kilometram), P36, A13 un A12.

Jau ziņojām, ka otrdien gaisa temperatūra Latvijā iesils no +1 līdz +6 grādiem pēc Celsija. Detalizētu informāciju meklē šeit.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas