OCTA polišu cenas nākamgad varētu augt par 5–10%

3 komentāri

OCTA polišu cenas un atlīdzības pakāpeniski tuvināsies Eiropas līmenim, prognozē Transportlīdzekļu apdrošināšanas birojs. Biroja vadītājs Juris Stengrevics saka, ka pieaugums tuvākā gada laikā varētu būt 5–10% apmērā.

Patlaban OCTA cena ir aptuveni 60 eiro, savukārt Eiropā vidējā OCTA cena ir aptuveni piecas reizes lielāka, stāsta J. Stengrevics. Tiesa gan, arī vidējās atlīdzības apjoms Eiropā ir lielāks – ja Latvijā vidējā atlīdzība ir 900 eiro, tad vidēji Eiropā – tā ir 3000 eiro. “Neviens nav novilcis mūri starp mums un Eiropu – cenas būs lielākas, un atlīdzības arī ar laiku būs lielākas,” saka J. Stengrevics.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Apdrošinātāji pērn darbojušies aptuveni ar četru miljonu eiro zaudējumiem, stāsta Transportlīdzekļu apdrošināšanas biroja vadītājs. Lai šie uzņēmumi varētu darboties “pa nullēm” un neciestu zaudējumus, nepieciešams OCTA cenas palielinājums aptuveni 10% apmērā.

“Lai bizness būtu “pa nullēm” – pamatots palielinājums ir 10% apmērā. Es domāju, ka tam ir jābūt pakāpeniskam palielinājumam. Šogad OCTA cenai ir jāpieaug vismaz 5% apmērā, citādi zaudējumi būs vēl lielāki,” pauda J. Stengrevics.

3 komentāri

TOP komentāri

 • fiksā
  +1

  fiksā

  Kaut kāds sviests! Visur skrien pakaļ eiropai, bet algas nemaz sprinta distanci neskrien!

  13.03.2015 20:59

 • zerri
  +1

  zerri

  Un algas Latvijaa ?

  13.03.2015 08:21

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas