OCTA polišu cenas Latvijā pamazām pieaug, informē LTAB

0 komentāri

Obligātās civiltiesiskās transportlīdzekļu apdrošināšanas nozare jau ilgstoši strādā ar zaudējumiem. ”OCTA polišu cenas nedaudz aug, taču tas notiek pakāpeniski. Jāpiebilst, ka cena aug pamatoti, jo pieaug arī izmaksas, ko veic apdrošinātāji. Ievērojami pieaugušas izmaksāto atlīdzību summas,” tā šorīt LNT rīta raidījumā 900 Sekundes atzina Transportlīdzekļu apdrošināšanas biroja vadītājs Juris Stengrevics.

Stangrevics arī norādīja, ka konkurence Obligātās civiltiesiskās apdrošināšanas nozarē ir liela, tāpēc cenu pieaugums nav jūtams.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šis apdrošināšanas veids strādā ar zaudējumiem – šogad pirmajā pusgadā tie ir nepilni trīs miljoni eiro. Apdrošinātāji OCTA pakalpojumu kompensē ar citiem apdrošināšanas veidiem.

Bez OCTA Latvijā brauc apmēram 2% autovadītāji, visvairāk to esot reģionos, norādīja Stengrevics. Tas esot tāpēc, ka Rīgā un Latvijas lielākajās pilsētās esot stingrāka OCTA policijas kontrole nekā reģionos.

Pilnu interviju no šī rīta raidījuma 900 Sekundes skaties šeit!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas