No šodienas uz vairākiem ceļa posmiem Latvijā drīkst braukt ar ātrumu 100 km/h

0 komentāri

No šodienas, 2. jūnija, līdz 1.oktobrim vairākos valsts autoceļu posmos tiek palielināts atļautais braukšanas ātrums – vieglajām automašīnām un motocikliem tas būs 100 kilometri stundā.

Šie posmi ir uz Tallinas šosejas Saulkrastu apvedceļā un posmā Jelgavkrasti-Svētciems; uz Daugavpils šosejas posmā Nīcgale-Daugavpils apvedceļš; uz Jelgavas šosejas posmā Rīga-Ozolnieki; uz autoceļa Tīnūži-Koknese, kā arī atsevišķos autoceļa Jēkabpils-Rēzekne-Ludza posmos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par palielinātu atļautā ātruma limitu informē atbilstošas ceļazīmes un, kā uzsver Latvijas valsts ceļi, tas tiek ieviests tikai tur, kur tas var sekmēt braukšanas laika samazinājumu maršrutu ietvaros un ir pieņemams no satiksmes drošības viedokļa.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas