Nitišs un citi rallija grandi atklāj, ar ko lepojas autosportisti?

0 komentāri

Rallija autobraucēji Reinis Nitišs, Ralfs Sirmacis, Kristaps Blušs un Emīls Blūms lepojas ar vismaz trīs lietām, kas ir viņu automašīnās. Latviešu rallijkrosa braucējs Reinis Nitišs lepojas ar krēslu, jaudu un vadību, taču Emīls Blūms – ar piekari.

Reiņa Nitiša automašīna mazāk nekā 2 sekundēs sasniedz ātrumu 100 km/h. Atšķirībā no Reiņa Nitiša, 2012. gada Latvijas čempions R2 klasē – jaunākais LRČ čempions Latvijas vēsturē – Ralfs Sirmacis vienkārši lepojas ar to, ka viņa mašīna ir skaista. Savukārt rallists Emīls Blūms lepojas ar savas automašīnas krēslu un piekari, jo bez tās nav iespējams nekur aizbraukt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Divkārtējais Austrumeiropas drifta čempions Kristaps Blušs atzīst, ka viņš lepojas ar savu automašīnu, jo tā ir spīdīga, un viņam vienkārši ļoti patīk ar to pārvietoties.

Taču, vai sportisti ir māņticīgi, skaties jau šo piektdien, 13. novembrī, Bez Tabu Dzīves smalkumos plkst. 20.20 TV3!

Foto

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas