Nissan prognozē peļņas kāpumu

0 komentāri

Japānas autobūves kompānija Nissan Motor Co. pirmdien paaugstināja peļņas prognozi šim biznesa gadam izmaksu samazināšanas un Japānas jenas vērtības krituma dēļ.

Nissan prognozē, ka tīrā peļņa biznesa gadā, kas noslēgsies martā, veidos 420 miljardus jenu (3,1 miljardu eiro), nevis 405 miljardus jenu (3,02 miljardus eiro), kā tika lēsts iepriekš.

Vienlaikus kompānija paziņoja, ka tās peļņa biznesa gada pirmajos deviņos mēnešos, kas noslēdzās decembrī, veidoja 338,8 miljardus jenu, un tas ir par 23,6% vairāk nekā attiecīgajā laika periodā pirms gada.

Tikmēr autoražotāja tirdzniecības apjoms deviņos mēnešos palielinājies par 11,1% – līdz 8,09 triljoniem jenu.

Nissan norāda, ka pozitīvie finanšu rezultāti skaidrojami ar spēcīgo tirdzniecības apjomu ASV, izmaksu samazināšanu un labvēlīgām valūtas kursa svārstībām.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas