Nepilnu nedēļu pēc motociklistiem arī motorolleru īpašnieki atklāj sezonu

0 komentāri

Motorolleru vadītāji piektdien pārpildīja galvaspilsētu – nepilnu nedēļu pēc motociklistiem, arī viņi atklāja sezonu!

Trīs jauni puiši – Dāvis, Edgars un Kārlis – jau piekto gadu bija sastopami Biķernieku trasē Rīga, kur notika Motorolleru sezonas atklāšana. Jaunieši šo pasākumu pirmo reizi rīkojuši 2010. gadā, un pašiem par to ir ļoti liels prieks. Turklāt pasākums kļūst aizvien populārāks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Puišu mērķis ir popularizēt motorollerus Latvijā, un pirmajā vietā likt drošu braukšanu. Viņi cer, ka šāda divriteņu transporta uz ielām būs aizvien vairāk, lai gan viņi atzīst arī to, ka ne visiem “rolleri” patīk. Piemēram, pret motorolleriem iebildumi esot daļai autovadītāju.

Novēlam visiem motorolleru vadītājiem, lai labi ripo un aicinām ievērot satiksmes noteikumus! Savukārt autovadītājiem – iecietību un pacietību!

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas