Ņem vērā! Pārvietošanās ierobežojumi uz vairākiem grants ceļiem – to stāvoklis pavasarī kļuvis kritisks

0 komentāri

Mainīgo laika apstākļu dēļ, ievērojami pasliktinājusies grants seguma ceļu kvalitāte. Daudzviet to stāvoklis ir kritisks. Ceļu uzturētāji uz vairākiem ceļiem jau noteikuši pārvietošanās masas ierobežojumus.

Šobrīd 40% no autoceļiem ar grants-šķembu segumu ir sliktā stāvoklī un situācija ar katru gadu pasliktinās. Parasti pavasaros notiek grants ceļu greiderēšana, taču pagaidām to veikt vēl nevar.

Guntis Karps, Latvijas autoceļu uzturētājs valdes loceklis:

Pavasarī situācija diemžēl ir tāda, ka šīs grants segas ir pārmitrinātas un mežos vēl ir sasalis, laukos atkusis, un dažkārt iznāk tāda dubļu pārvietošana, bet kvalitatīvu darbu nevar veikt.

Jāpiebilst, ka ceļu uzturēšanai esošā stāvoklī, ik gadu būtu nepieciešami 500 miljoni eiro, bet valsts budžetā ir ieplānoti tikai 195 miljoni eiro. Satiksmes ministrija sola meklēt veidu, kā finansēt  ceļu remontu.

Foto:

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas