Ņem vērā! Brīvības un Pērnavas ielas krustojumā līdz jūnija beigām būs būtiski satiksmes ierobežojumi

0 komentāri

Rīgas siltums uzsācis vērienīgu siltumtrases pārbūvi Brīvības un Pērnavas ielas krustojumā, tādēļ autovadītājiem jārēķinās ar nopietniem satiksmes ierobežojumiem.

No 3. maija satiksme šajā ielu krustojumā tiks slēgta kravas transportam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tas nozīmē, ka kravas transportam jārēķinās ar satiksmes liegumiem sekojošos virzienos: Senču un Miera ielas krustojumā uz Brīvības ielu. Ieriķu ielas un Gustava Zemgala gatves krustojumā virzienā uz Jorģa Zemitāna pārvada pusi, kā arī Braslas un Ieriķu ielas krustojumā virzienā uz J. Zemitāna pārvadu.

Satiksme uz Brīvības ielas abos virzienos tiks būtiski apgrūtināta un ierobežota. Tāpat jārēķinās ar apgrūtinājumiem blakus esošajās ielās. Piemēram, lai nodrošinātu satiksmes caurplūdi, Senču ielā autovadītājiem liegts kreisais pagrieziens uz Miera ielu.

Tiem autovadītājiem, kuri izmanto bezmaksas autostāvvietas, kuras ierīkotas uz ietves, būs jāmeklē cita autostāvvieta, jo Brīvības ielas autostāvvietas šajā ielas posmā tiks slēgtas.

Satiksmes organizācijas speciālisti iesaka jau laikus plānot savu ikdienas maršrutu, rēķinoties ar satiksmes ierobežojumiem un, ja tas iespējams, apbraukt tos, izvēloties pavisam citu ikdienas maršrutu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas