Nederīgas medicīniskās izziņas ir 78 tūkstošiem autovadītāju

0 komentāri

Palielinājies to autovadītāju īpatsvars un skaits, kuriem ir derīgas medicīniskās izziņas, – šā gada janvārī nederīgas medicīniskās izziņas bija teju 13% jeb 106 500 šoferu, bet maijā vairs tikai 9,2% jeb 78 000 autovadītāju, informē Ceļu satiksmes un drošības direkcijā (CSDD).

Direkcijā gan atzīst, ka, visticamāk, visi šie vadītāji nepiedalās ceļu satiksmē kā šoferi, taču kāda autobraucēju daļa varētu būt piemirsusi par medicīniskās izziņas termiņa beigām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

CSDD atgādina, ka šoferiem ir iespējas pieteikties bezmaksas atgādinājumu saņemšanai, kā arī iegūt informāciju par savas medicīniskās izziņas, kā arī citu dokumentu un tehniskās apskates derīguma termiņiem. Atgādinājumu saņemšanai var pieteikties CSDD e-pakalpojumu sadaļā Reģistrācijas datu maiņa, ieliekot ķeksi “Sūtīt paziņojumus uz e-pastu”, kas nodrošina iespēju uz e-pastu saņemt atgādinājumus gan par medicīniskās izziņas derīguma termiņu, gan par vadītāja apliecības, tehniskās apskates, OCTA polises derīguma termiņiem.

CSDD informē, ka šā gada maijā bija 845 000 derīgas vadītāja apliecības un 767 000 medicīniskās izziņas, savukārt janvārī – 844 800 derīgas vadītāja apliecības un 738 300 medicīniskās izziņas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas