Naktīs gājējiem obligāti būs jāvalkā gaismu atstarojošs apģērbs

0 komentāri

Jau šā gada augustā steidzamības kārtībā tiks pieņemti grozījumi Ceļu satiksmes noteikumos, kas paredz, ka diennakts tumšajā laikā gājējiem, kā arī velosipēdistiem, kuru braucamrīkam nav atstarotāji, obligāti būs jāvalkā apģērbs ar gaismu atstarojošiem elementiem.

Tā LNT raidījumā 900 sekundes norādīja Ceļu satiksmes drošības direkcijas valdes loceklis Jānis Golubevs, atsaucoties uz izstrādāto plānu Ceļu satiksmes drošības sēdē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Atbildot uz jautājumu, kā plānots ieviest šādu sistēmu un mudināt cilvēkus valkāt apģērbu ar gaismu atstarojošiem elementiem, Golubevs norādīja, ka rudenī tiks rīkota akcija, kurā piedalīsies arī sabiedriskās organizācijas, tostarp “Sarkanais krusts” un samariešu apvienība.

Līdz šim iegūtā pieredze no sadarbības ar minētajām organizācijām bijusi pozitīva, tāpēc arī šoreiz, pēc Golubeva domām, grozījumi likumā, policijas darbs un akcija dos pozitīvu rezultātu satiksmes drošības uzlabošanā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas