Naktī apledos ceļi Kurzemē un Vidzemē

0 komentāri

Meteorologi prognozē, ka naktī pārsvarā Kurzemē un Vidzemē gaidāmi nokrišņi – gan slapjš sniegs, gan lietus, tāpēc ceļi apledos, liecina VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) operatīvā informācija.

Sasalstot uz brauktuves esošajam mitrumam, var veidoties apledojums jeb tā dēvētais melnais ledus. Šādos apstākļos paaugstinātas apledošanas riska vietas ir tilti un ceļu posmi ūdenstilpju un meža tuvumā.

LVC aicina autovadītājus būt īpaši piesardzīgiem, izvēlēties laikapstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērot lielāku distanci starp priekšā braucošiem transportlīdzekļiem.

Pievakarē braukšanas apstākļi ir apmierinoši, apledojums uz galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem nav konstatēts. Bez ievērojamiem nokrišņiem. Gaisa temperatūra no mīnus trīs līdz plus vienam grādam.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas