Motoru un zirgspēku parāde – Ženēvā svētki automīļiem!

0 komentāri

Košas krāsas, jaudīgi motori, futūristiskas dizaina līnijas, skaistas sievietes – Ženēvā ir svētki automīļiem.

Pasaules autoindustrijas uzmanība no 5.–15. martam ir pievērsta Šveicē notiekošajam Ženēvas auto šovam, kur daudzi autoražotāji demonstrē savus pēdējos sasniegumus autobūvē. Un šī nu ir tā reize, kad autoražotāji norauj noslēpumainības plīvuru no saviem lolojumiem un demonstrē – kas nu kam ir sanācis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nenoliedzami daudzi automobiļi parastam cilvēkam nekad dzīvē nebūs sasniedzami. Ne tikai tāpēc, ka to cena ir astronomiska, bet arī tāpēc, ka tie bieži vien tik saražoti vien uz roku pirkstiem saskaitāmā apmēra, un, protams, paredzēti nevis vienkārši bagātiem, bet superbagātiem un izredzētiem homosapiena sugas zilasiņu eksemplāriem.

Bet pasapņot un paskatīties nevienam vēl nav liegts, tāpēc apskati iespaidīgos spēkratus un dizaineru domas virtuozo lidojumu, kas realizējies oriģinālās auto virsbūves dizaina līnijās.

Foto!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas