Motociklistu Rīgas ielās kļūst aizvien vairāk; autovadītāj, uzmanies!

1 komentārs

Lai arī ārā vēl nav nekāda vasara, šķiet, motociklistus un motorolleru braucējus tas neuztrauc. Viņi kuplā skaitā sāk piepildīt Rīgas ielas. Savukārt autovadītāji vēl nav piešāvuši aci un bieži vien ātrāk braucošos divriteņu spēkratus nepamana. Tā gadījies arī kādai VW Golf vadītājai, kura, nepamanot motociklistu, iekļuva pamatīgā avārijā.

”Es braucu pa Gogoļa ielu un veicu kreiso pagriezienu uz Dzirnavu ielu. Jau iedegās dzeltenā gaisma, un es gatavojos pabeigt manevru. Es pat viņu neredzēju, viņš droši vien brauca ļoti lielā ātrumā, jo mašīna pirmajā joslā jau bija apstājusies. Tāpēc domāju, ka esmu pilnīgā drošībā. Brīdī, kad viņš manī ietriecās, es pat neredzēju, ar kādu ātrumu viņš tuvojas,” stāsta autovadītāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tagad avārijas vaininieka noteikšanā daudz ko noteiks liecinieku sniegtās ziņas. Vai motocikls braucis pie sarkanās gaismas, vai tomēr nē, jo kā nekā Oksana viņam nogriezusi ceļu. Par to, ka motociklists pārsniedzis ātrumu, šaubu neesot, taču to pierādīt ir ļoti grūti.

Neatliekamajā palīdzībā norāda, ka motociklistam tiešām paveicies – traumas nav smagas, lai arī viņš ar galvu izšķaidījis auto stiklu.

Jāpiebilst, ka šajā nedēļas nogalē traģisks negadījums ar divriteņu spēkratu noticis Kocēnu novadā uz autoceļa Matīši-Bērzaine-Rubene. 35 gadus vecs vīrietis, vadot motorolleru Yamaha Majesty 125, nobrauca no ceļa, apgāzās un gāja bojā.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Tessa
    0

    Tessa

    Kāpēc jāuzmanās man!!!Lai tak beidzot sāk normāli braukt(ievērojot noteikumus)motociklisti!!!

    02.05.2015 13:58

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas