Motociklista un auto sadursme rada plašas diskusijas par to, kurš īsti vainīgs

0 komentāri

Internetā parādījies aculiecinieka uzņemts videomateriāls, kur labi redzams, kā otrdienas rītā Aleksandra Čaka un Pērnavas ielas krustojumā saduras vieglais automobilis un motocikls. Tas radījis plašas diskusijas par to, kurš tad īsti vainojams šajā negadījumā. To skaidro raidījums Degpunktā.

Rūpīgi apskatot video, redzams, ka negadījumā iesaistītā automašīna krustojumā iebrauc no joslas, no kuras to nedrīkstētu darīt. Visticamāk, šādu autobraucēja manevru neparedzēja arī motocikla stūrētājs, un tas arī izraisīja nepatīkamās sekas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ikviens, kurš kaut reizi stūrējis kādu motorizētu braucamrīku šajā krustojumā, zina, ka pārsvarā šeit valda visai intensīva satiksme. Tādēļ, lai paspētu nogriezties pa kreisi, manevrs tiek veikts, tā teikt, divos piegājienos. Iedegoties zaļajam signālam, no centra puses braucošie nereti cenšas šķērsot trīs pretējās joslas, tad nedaudz piebremzē, palaiž tos, kas no pretējās puses nogriežas pa labi, un tad mierīgi turpina kustību.

Šajā situācijā – viens, nogriežoties pa kreisi, spiež gāzi grīdā, pirms pretim braucošie paspējuši šķērsot krustojumu, otrs negaidīti aizbrauc taisni, no joslas, kuras to nedrīkstētu darīt!

VP RRP Kārtības policijas priekšnieka vietnieks Ansis Pumpurs stāsta, ka šādas un līdzīgas situācijas ir ikdiena. Viens nedaudz kļūdās, otrs nedaudz pārkāpj – rezultātā, labākajā gadījumā, tikai samīcīti “bleķi”.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas