Mitsubishi Motors nonācis grūtībās – tā akciju cena turpina krist

0 komentāri

Japānas varas iestādes veikušas reidu autobūves uzņēmuma Mitsubishi Motors pētniecības centrā. Tas saistīts ar atklātībā nonākušo informāciju par degvielas patēriņa datu grozīšanu.

Autoražotāja akciju cena atkārtoti piedzīvojusi strauju kritumu. Paniska akciju pārdošana tikai divās tirdzniecības sesijās samazinājusi kompānijas tirgus vērtību par aptuveni 2,5 miljardiem dolāru.

Autoražotāja akciju cena šodien samazinājusies par 20%, salīdzinot ar 15% kritumu trešdien, kad atklātībā nonāca informācija par uzņēmuma krāpšanos.

Japānas varasiestāžu veiktais reids liecina, ka valdība varētu kompānijai saistībā ar šo skandālu piemērot apjomīgu naudas sodu. Mitsubishi trešdien atzina, ka uzņēmums manipulējis ar degvielas ekonomijas testu datiem vairāk nekā 600 tūkstošiem automobiļu. Lielākā daļa no tiem tirgoti turpat Japānā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas