Rīgas dome: mežacūku brīdinājuma zīmes nedrīkst izvietot

0 komentāri

Jau vairākkārt vēstīts, ka Rīgu pēdējā laikā apciemo mežacūku bari, kas rada zināmu apjukumu iedzīvotāju vidū. Daži asprāši par šo faktu pasmējušies, uzstādot ceļazīmi, kas vēsta kā brīdinājums par gaidāmo mežacūku baru. Savukārt Rīgas domes Satiksmes departaments ir bezkaislīgs, – šādas zīmes būtiski apdraud satiksmes drošību.

Rīgas domes Satiksmes departaments atklājis vairākās vietās bojātas ceļazīmes, uz kurām uzlīmētas maldinošas bildes un vizualizācijas, kuras ne tikai novērš satiksmes dalībnieku uzmanību, bet arī būtiski apdraud satiksmes drošību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
Foto: Rīgas Domes Satiksmes departaments

Foto: Rīgas Domes Satiksmes departaments

Uzlīmējot uz ceļa zīmes maldinošas bildes, tiek pārtraukta ceļazīmju pamatfunkcija – brīdināt autovadītājus, kā rezultātā transportlīdzekļu vadītāji var tikt maldināti un izraisīt satiksmes negadījumus ar smagām sekām. Īpaši bīstami tas ir diennakts tumšajā laikā, jo ar uzlīmi ceļazīme būtiski vai pilnībā zaudē savas gaismas reflektējošās īpašības un nav pamanāma. Visbiežāk pēc ceļa zīmju aplīmēšanas tās ir neatgriezeniski sabojātas un jāmaina,” norādīts Rīgas domes Satiksmes departamentā, ”tāpat vēršam iedzīvotāju uzmanību, ka ļaunprātīga ceļazīmju bojāšana ir prettiesiska un sodāma.”

Tikmēr citās ES valstīs šādas ceļa zīmes, kas brīdina par mežacūkām, ir bieži sastopamas.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas