Meteorīts vai citplanētieši, kas radījis milzu bedri uz šosejas pie Salaspils?

3 komentāri

Sociālā tīkla Facebook lietotāji pauž sašutumu par situāciju, kas izveidojusies uz šosejas Rīga–Daugavpils, netālu no Salaspils. Kāda lietotāja publicējusi fotogrāfiju, kurā redzams, ka uz nesen remontētās šosejas izveidojusies milzu bedre.

Šobrīd ceļa posmā satiksme tiek organizēta pa vienu braukšanas joslu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Latvijas Valsts ceļu mājaslapā publiskotā informācija liecina, ka valsts galvenā autoceļa Rīga–Daugavpils–Krāslava–Baltkrievijas robeža (Pāternieki) (A6) 18,10. km, izbraucot no Salaspils Rīgas virzienā, brauktuvē ir izveidojies iesēdums un ir uzstādīts ātruma ierobežojums 50 km/h.

Iesēdums radies pēc darbiem, kas pērn tika veikti, lai nodrošinātu ūdenssaimniecības attīstības Salaspils novada Salaspilī un Saulkalnē 2. kārtu. Darbu ietvaros tika izbūvēts kanalizācijas vads, šķērsojot autoceļu ar caurspiešanas metodi.

Aculiecinieka foto, Facebook

Aculiecinieka foto, Facebook

3 komentāri

TOP komentāri

 • zvaigžņu vilks
  +4

  zvaigžņu vilks

  cerams ka caurspiešanas metode netika citur lietota :)

  14.04.2015 22:53

 • nodoklis
  +1

  nodoklis

  Ceļa nodoklī bedre. Saprotams, ka ceļu uzturētājiem pēc šīs ziemas daudz līdzekļu palikuši pāri, tik diemžēl nekur neraksta par to kur un kā izmantos. Ganjau, ka kabatās sabāzuši sušķi.

  15.04.2015 16:00

 • sintija
  0

  sintija

  O, būs kur atkal par miljonu bedriti aizlapit.

  15.04.2015 13:44

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas