Melnais janvāris ceļu satiksmē; gada pirmajās nedēļās bojā gājuši jau 10 cilvēki

0 komentāri

Šorīt agri traģēdija notika uz Jelgavas – Rīgas šosejas pie pagrieziena uz Medemciemu. Automašīna notrieca sievieti ar bērnu, kas gāja pāri šai platajai un ļoti noslogotajai šosejai. No gūtajām traumām abas gājējas nomira notikuma vietā.

Nelaimi var raksturot kā absurdu, jo pavisam netālu no traģēdijas vietas ir gājēju tunelis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Automašīnas Volvo vadītājs pēdējā brīdī pamanījis gājējus un strauji griezis stūri pa kreisi. Rezultātā viņš notriecis ceļa zīmi un auto noslāpa starp aizsargbarjerām.  Taču aiz Volvo braucošā Škoda nepaspēja nobremzēt un notrieca abus gājējus.

73 gadus vecā sieviete un piecgadīgā meitene no gūtajām traumām nomira notikuma vietā.

Nav gan saprotams, kāpēc sirmgalve ar mazo bērnu izšķīrās šķērsot šoseju, kur uz vienu un otru pusi automašīnas traucas vairākās joslās.  Līdzās traģēdijas vietai  ir gājēju tunelis.  Notikušā aculiecinieks stāsta, ka arī iepriekš šajā vietā notikušas vairākas traģēdijas. Neizprotamu iemeslu dēļ cilvēki riskē ar dzīvību, nevis iet cauri tunelim.

Šogad janvārī teju katru dienu uz ceļiem iet bojā cilvēki – kopā jau desmit. Puse no tiem ir gājēji.

Mārupes novadā vakar kāda automašīna notrieca gājēju, kuru aizķēra cita automašīna, kuras vadītāja nepamanīja notikušo un nobraukto vīrieti aiz automašīnas aizvilka līdz pat Rīgai.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas