”Melnais asfalts” un cilvēku pašu bezatbildība – iemesli lielajam cietušo skaitam

0 komentāri

Laika apstākļi pagājušajās brīvdienās nav bijuši labvēlīgi satiksmes drošības jomā. Tomēr laika apstākļi ir viens aspekts, taču otrs ir cilvēku bezatbildība, domājot par savu drošību, raidījumā 900 sekundes sacīja Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis.

Aizvadītajās brīvdienās reģistrēto negadījumu skaits bijis lielāks nekā citās brīvdienās – kopumā uz Latvijas ceļiem negadījumos cietuši 57 cilvēki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Katru gadu ir šie laika apstākļi, kad veidojas tā dēvētais ”melnais asfalts” – tas ir diezgan bīstams, taču cilvēkiem vajadzētu vairāk domāt par savu un citu drošību,” norādīja N. Krapsis.

Jau ziņojām, ka aizvadītā nedēļas nogale uz Latvijas autoceļiem izvērsusies traģiska, laupot dzīvību diviem cilvēkiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas