Mazāk nekā puse nozagto auto atgriežas pie īstajiem saimniekiem

0 komentāri

Saskaņā ar policijas statistiku no nozagtajām automašīnām atrasta tiek mazāk nekā puse. Zagļu vidū iecienītāko zīmolu saraksts gadu gaitā gandrīz nav mainījies – visbiežāk zog Volkswagen automašīnas, otrajā vietā ir Audi zīmola spēkrati, bet trešo vietu dala Toyota un BMW zīmola automašīnas.

Latvijā automašīnu zādzību skaits pēdējos trīs gados ir samazinājies – no vairāk nekā tūkstoš braucamrīkiem, kas tika nozagti 2012. gadā, līdz 982 spēkratiem, kas tika nozagti pērn.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Eiropā automašīnu zādzību skaita ziņā līderes ir Itālija, Francija un Lielbritānija.

Lai atgūtu nozagtos auto, Eiropas Savienības valstis sadarbojas, piemēram, pērn kādā kopīgā operācijā Latvijā atrasti 13 zagti luksusa klases auto. Savukārt 19. un 20. martā Rīgā pulcēsies Eiropas Savienības autotransporta zādzību apkarošanas eksperti. Galvenās sarunas būs par zādzību apkarošanu, kā arī uzlabojumiem auto reģistrācijā un kontrolē.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas