LVC izplata brīdinājumu! Šorīt uz ceļiem iespējams apledojums!

0 komentāri

VAS Latvijas Valsts ceļi aicina vadītājus šorīt būt uzmanīgiem, jo saskaņā ar meteorologu prognozēm ir gaidāmi mainīgi laikapstākļi – daudzviet valstī ir lijis, nakts otrajā pusē lietus ir mitējies, bet, kļūstot vēsākam, ir iespējama apledojuma veidošanās, īpaši uzmanīgiem jābūt, braucot pār tiltiem. Lielākā iespējamība uz apledojuma veidošanos šorīt ir Kurzemē, Zemgalē un Rīgas apkārtnē.

Īpaši piesardzīgiem jābūt tiem autovadītājiem, kas jau ir nomainījuši ziemas riepas – laikapstākļi šorīt ir vairāk raksturīgi agram pavasarim. Ja konstatējat, ka ceļš ir apledojis, svarīgi ir palielināt distanci līdz priekšā esošiem transportlīdzekļiem un būt īpaši modriem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aicinām autovadītājus informēt VAS Latvijas Valsts ceļi par apgrūtinātajiem braukšanas apstākļiem pa diennakts bezmaksas tālruni: 80005555, www.lvceli.lv, kā arī uzņēmuma kontos sociālajos tīklos Twitter un Facebook. Informācija tiek operatīvi nodota ceļu uzturētājiem, lai nepieciešamības gadījumā tie nodrošinātu ceļu kaisīšanu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas