Litrs degvielas maksā jau mazāk par vienu eiro

0 komentāri

Degvielas tirgotāji samazinājuši degvielas cenas un dažās degvielas uzpildes stacijās (DUS) litrs degvielas maksā zem viena eiro.

Degvielas tirgotājs Neste informē, ka vakar tika samazinātas degvielas cenas visās Nest Oil DUS par diviem centiem gan benzīnam, gan dīzeļdegvielai. Zemākās cenas Neste Oil DUS 95.markas benzīnam ir 1,007 eiro litrā, bet dīzeļdegvielai – 1,009 eiro litrā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šodien pēc cenu samazinājuma Trest DUS Rīgā pie Valmieras ielas litrs degvielas maksā jau zem viena eiro.

“Statoil” zemākā cena tīklā 95.markas benzīnam ir 1,007 eiro litrā, bet dīzeļdegvielai – 1,019 eiro, liecina informācija uzņēmuma mājaslapā.

Kā ziņots, naftas cenas pasaules tirgū otrdien turpinājušas kritumu saistībā ar pārmērīgām enerģijas piegādēm un naftas eksportētājvalstu organizācijas OPEC dalībvalstu izteikumiem.

ASV vieglās jēlnaftas West Texas Intermediate (WTI) cena februāra piegādēm 13.janvārī tirdzniecības sesijas noslēgumā samazinājās par 0,18 dolāriem – līdz 45,89 dolāriem (38,94 eiro) par barelu, reģistrējot zemāko līmeni kopš 2009.gada 11.marta.

Savukārt Londonas Brent jēlnaftas cena nokritusies par 0,84 dolāriem – līdz 46,59 dolāriem (39,54 eiro) par barelu.

Gan WTI, gan Brent jēlnaftas cena 12.janvārī samazinājās par vairāk nekā diviem dolāriem, kad ASV banka “Goldman Sachs” ievērojami samazināja naftas cenu prognozi šim gadam.

Tikmēr otrdien OPEC dalībvalsts Saūda Arābija paziņoja, ka dienas, kad naftas cena bija 100 dolāri par barelu, ir aiz muguras.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas