Līgotāj, atceries! Ceļu policija visā Latvijā rīko vērienīgus reidus

0 komentāri

Arī Līgo dienas rīts Rīgā ir sācies ar Ceļu policijas reidiem, lai kontrolētu transportlīdzekļu vadītājus un pārbaudītu, vai kāds pie stūres nav sēdies alkohola reibumā.

Īpaša uzmanība līdz pat nākamajai pirmdienai tiks pievērsta braukšanai reibumā un atļautā braukšanas ātruma ievērošanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat policija svētkos pievērsīs pastiprinātu uzmanību masu pulcēšanās vietām. Policijas prakse liecina, ka tieši pārgalvība un pārdrošība ir galvenie iemesli, kāpēc svētkos notiek nelaimes gadījumi.

Turklāt šogad kārtības sargus bažīgus dara labā laikapstākļu prognoze. Valsts policija norāda, ka salīdzinājumā ar šo pašu periodu pagājušajā gadā negadījumu statistika ir pasliktinājusies un pagājušajā nedēļā vien negadījumos zaudētas astoņas cilvēku dzīvības.

Policija aicina sabiedrību būt atbildīgai šajos svētkos un domāt par savu un arī apkārtējo drošību.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas