Lietus laikā gājēji regulāri saņem ūdens šaltis no autovadītājiem

0 komentāri

Šajās dienās pamatīgi līst; ielās veidojas peļķes. Un tas nozīmē, ka jārēķinās ar iespēju saņemt ūdens šalti no garām braucošām automašīnām. Likums liek autovadītājiem braukt tā, lai neapskādētu gājējus, taču eksperti norāda arī uz problēmu, kāpēc šo normu ne vienmēr var īstenot.

LNT Ziņu satiktie gājēji, kurus satikām Rīgas ielās, ir neizpratnē, kāpēc autovadītāji lietus laikā nedomā par tiem, kuri pārvietojas ar kājām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr autoeksperti uzskata, ka vaina nav tikai autovadītājos – ielas nav labi uzturētas.

Ceļu satiksmes dalībniekiem jārīkojas tā, lai nerādītu satiksmei bīstamas vai traucējošas situācijas un nenodarītu zaudējumus, rakstīts Satiksmes noteikumos. Administratīvo pārkāpumu kodekss par šo nodarījumu paredz brīdinājumu vai 7 eiro sodu, taču ceļu policisti parasti brīdina.

Vairāk skaties pievienotajā video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas