Lietas, kas noteikti jāzina motociklistiem

0 komentāri

2. Gaismas

2/5

Izņemot dažus entuziastus, kuri motobraukšanu piekopj visu gadu, lielais vairums no mums rudenī motociklu noliek ”atpūsties”. Atnākot pavasarim, tam pēc ilgstošas dīkstāves nepieciešams attiecīgas pārbaudes, vispārējā tehniskā stāvokļa novērtējums un sagatavošana, lai sezonas pirmie izbraucieni būtu droši un bez lieka riska.

Dzinēja darbība

FOTO: Flickr

FOTO: Flickr

Jāpārbauda, vai dzinējs bez problēmām darbojas dažādos ekspluatācijas režīmos. Vai tas normāli uztur tukšgaitas apgriezienus, vai darbojas vienmērīgi un stabili, kā reaģē uz akselerāciju. Neveikli noslāpt krustojumā vai vajadzīgajā mirklī nespēt paātrināties – tie ir reāli apdraudējumi, ja, sākot sezonu, nav nomainīta ziemas konservācijas degviela, pārbaudītas aizdedzes sveces un dzinēja barošanas sistēma.

2. Gaismas

2/5
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas