Lielākā daļa iedzīvotāju atbalsta ideju publicēt dzērājšoferu vārdus

0 komentāri

Lielākā daļa jeb 57% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju atbalsta ideju par reibumā pieķerto transportlīdzekļu vadītāju vārdu publiskošanu, liecina pētījumu aģentūras TNS un LNT raidījuma ”900 sekundes” veiktā aptauja.

Jāatgādina, ka šogad uz Latvijas ceļiem notikušos ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaits ir bijis lielāks nekā citus gadus. Vēl nesen Latviju pāršalca ziņa par traģisku avāriju uz Tallinas šosejas, kas paņēma četru cilvēku dzīvības. Viens no izskanējušajiem risinājumiem, kas varētu mazināt ceļu satiksmes negadījumu skaitu, ir publiskot reibumā braukušā šofera vārdu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nedaudz vairāk nekā trešdaļa jeb 35% aptaujāto Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju šādu pieeju neatbalsta. Tikmēr desmitā daļa (8%) iedzīvotāju nav norādījuši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Savukārt ideju ieviest soda apmēru, kas atbilstu pārkāpēja ienākumu līmenim, proti, šoferim ar augstāko ienākumu līmeni arī sods būtu augstāks, atbalsta 58% internetā aptaujāto Latvijas iedzīvotāju. ”Pret” šādu ideju ir 36% respondentu, bet 6% iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas