Latvijas šoferi ārzemēs salīdzinoši bieži pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus, liecina statistika

0 komentāri

Latvijas iedzīvotāji salīdzinoši bieži pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus ārzemēs, raidījumā 900 sekundes atklāja Satiksmes uzraudzības un koordinācijas biroja vadītāja Vineta Mistre.

Savukārt Latvija līdz šim ir nosūtījusi 1,5 tūkstošus protokolu par ārvalstu iedzīvotājiem, kuri ceļu satiksmes noteikumus ir pārkāpuši Latvijā, sacīja Mistre.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Avāriju galvenais iemesls – pārgalvīga braukšana, uzskata iedzīvotāji

Lielākā daļa jeb 76% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju par galveno ceļu satiksmes negadījumu iemeslu uzskata pārgalvīgu braukšanu, proti, pārsniegtu atļauto braukšanas ātrumu, nekorektu uzvedību satiksmē un citu pārgalvīgu rīcību, jaunākā TNS iedzīvotāju aptauja.

Varētu dubultoties pārvietojamo fotoradaru skaits uz Latvijas ceļiem

Cīņā ar ātrumpārkāpējiem Latvijā tiks turpināta fotoradaru programma. Šobrīd uz Latvijas autoceļiem darbojas 15 stacionārie fotoradari, un nākamgad to skaits varētu dubultoties. Tāpat varētu dubultoties arī pārvietojamo radaru skaits, jau iepriekš vēstīja LNT Ziņas.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas