Latvijā norosināsies ar dabasgāzi darbināmo automobiļu rallijs

0 komentāri

No 9. līdz 12.oktobrīim Latvijā norisināsies starptautiskā rallija “Blue Corridor – 2014” posms. Rallijā piedalās ar dabasgāzi darbināmi rūpnieciski ražoti automobiļi. Rallijs startē 7. un finišē 31.oktobrī, veicot ceļu no Sanktpēterburgas līdz Veronai un atpakaļ.

“Blue Corridor – 2014” dalībnieki veic ceļu caur Baltijas valstīm līdz pat Adrijas jūras piekrastei un Balkāniem. Šāds maršruts nav nejaušs – vairākumā šo valstu jau šodien būtiskos apjomos patērē dabasgāzi kā motordegvielas avotu, bet pārejām valstīm nākotnē ir sagaidāms nozīmīgs patēriņa pieaugums. Vēl jo vairāk – daudzās valstīs liela perspektīva ir dabasgāzei kā degvielai kuģu bunkurēšanā.

Rallija ietvaros notiks diskusijas Tallinā, Rīgā, Viļņā, Varšavā, Nirnbergā, Veronā un citās Eiropas pilsētās, kurās dabasgāzes un automobiļi industrijas pārstāvji, politiķi, ekologi, kā arī autoamatieri varēs apmainīties ar viedokļiem par dabasgāzes transporta tirgus attīstības aspektiem Eiropā. Rīgā diskusija noritēs 10.oktobrī.

Rallija dalībnieku automašīnas varēs apskatīt visi interesenti 10.oktobrī pie Arēnas “Rīga” pirms Dinamo Rīga hokeja spēles (spēles sākums 19.30), savukārt 11.oktobrī Rātslaukumā no plkst. 10:00-12:00.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas