Latvijā no jauna grib “iedarbināt” futbolu uz motocikliem jeb “motobolu”

0 komentāri
Latvijā no jauna grib “iedarbināt” futbolu uz motocikliem jeb “motobolu”
Motobols 70. gados. Foto avots: Motoklubs "Rīga"

Tev noteikti jāizlasa

Šā gada 31. augustā Biķernieku trasē notiks svētki par godu motobolam – savulaik Latvijā samērā populārajam sporta veidam, kas uzsācis ceļu, lai šo popularitāti atgūtu un audzētu.

„20. gadsimta 70. gados VEF stadionu rotāja lozungs „Motobols – nākotnes futbols”, un tolaik meistarkomanda „Ādaži” tribīnēs pulcēja 7000 skatītāju. Tomēr 1983. gada vasarā motobols Latvijā „ieslīga nāves miegā”, un mūsdienās daudzi sporta līdzjutēji šo bumbas spēli uz motocikliem dzīvē nemaz nav redzējuši. Taču šobrīd notiek aktīva motobola kustības augšāmcelšanās, kas, cerams, rezultēsies ar Eiropas čempionāta motobolā rīkošanu Rīgā un, iespējams, arī ar medaļām Latvijas izlasei. Lai padarītu motobolu pieejamāku, šogad organizējam īstus ģimenes svētkus,” par nākotnes iecerēm stāsta motokluba „Rīga” vadītājs Edgars Vilcāns.

Pasākuma ietvaros Biķernieku trasē norisināsies Baltijas līgas motobola spēle starp Latvijas motobola kluba „Rīga” un Lietuvas „Bartuva” komandām.

Foto avots: Motoklubs "Rīga"

Foto avots: Motoklubs “Rīga”

Svētkos motoklubs „Rīga” vienkopus pulcēs „Coffe Racers”, retro motociklus, velosipēdistus, „fiksīšu” īpašniekus, kā arī jebkuru citu moto un velo mehāniķus, ražotājus un pārbūvētājus.

Ikvienam pasākuma apmeklētājam būs iespēja vērot motobola spēli un „Drošas Braukšanas Skolas” paraugdemonstrējumus, vadot motociklu.

Pasākuma apmeklējumam nav vecuma ierobežojuma; ieeja – bez maksas.

Foto avots: Motoklubs "Rīga"

Foto avots: Motoklubs “Rīga”

0 komentāri

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas