Latvijā konstatēti 5087 brāķēti Volkswagen auto ar datus falsificējošu programmatūru

1 komentārs

Latvijā indentificēti 5087 Vācijas autobūves koncernā Volkswagen ražotie automobiļi, kas aprīkoti ar programmatūru, kas var falsificēt kaitīgo izmešu datus, vēsta raidījums LNT Ziņas.

Problēma konstatēta 3145 Volkswagen pasažieru auto, 1288 Volkswagen komerctransporta un 654 “Audi” transportlīdzekļiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Paredzēts, ka oktobrī uzņēmums Ceļu satiksmes un drošības direkcijai piedāvās tehniskos risinājumus, un, pirms veikt problēmu novēršanas pasākumus, tam jāsaņem valsts iestādes atļauja.

Pēc tam brāķēto auto klienti tiks informēti par tehniskajiem risinājumiem attiecībā uz auto remontu. Problēmu novēršana automašīnām notiks uz kompānijas rēķina. Lai segtu visu nepieciešamo pakalpojumu izmaksas, Volkswagen pasaulē plāno tērēt aptuveni 6,5 miljardus eiro.

Volkswagen pagājušajā nedēļā izraisīja globālu skandālu, atklājot, ka pasaulē līdz pat 11 miljoniem automašīnu aprīkotas ar konkrētu dīzeļdzinēju tipu, kas var falsificēt kaitīgo izmešu datus.

1 komentārs

TOP komentāri

  • tā ir
    +1

    tā ir

    Un šie brāķa auto-krafteri,ko iepirka medicīnas dienests,ar mopēda dzinējiem,vispār nav pieminēšanas vērti.

    01.10.2015 10:32

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas