Latgales ceļi – braukšanas meistarklases apliecinājums

0 komentāri

”Droši vien es ātrāk nomiršu, nekā ceļus šeit, Latgalē, salabos,” pesimistisks ir rīdzinieks Oskars, kurš pašlaik pārcēlies uz dzīvi Rēzeknē. Ceļi Latgalē esot tik grūti izbraucami, ka tas daudziem autovadītājiem kļuvis par ”īstu prasmju un meistarības eksāmenu”, ziņo telekanāls LNT.

Rēzeknes novada Kaunatas pagasta iedzīvotājs Raimonds norāda, ka valdības piešķirtais finansējums tiek tērēts vairāk meža ceļu uzlabošanai. Viņš ir pārliecināts – līdzekļi drīzāk būtu jāizmanto, uzlabojot galveno ceļu sakārtošanu.

”Piemēram, braucot no Kauntatas uz Rēzekni, ceļš ir ļoti drausmīgs. Es kā šoferis to izjūtu, piemēram, pērkot automašīnas rezerves daļas un ieguldot spēkrata remontā,” sūdzas latgalietis.

Savukārt lūznavietis Māris, kurš brauc ar automašīnu uz darbu pa sadangāto ceļu jau 20 gadus, saka – pirms desmit gadiem uz darbu varēja nokļūt 15 minūtēs, tagad bedru dēļ jābrauc gandrīz pusstunda.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas