Lai izsauktu “taksi” uz Vecrīgu, turpmāk būs šis tas jāliek aiz auss…

0 komentāri

Jauna kārtība taksometru iebraukšanai Vecrīgā! No pirmdienas, 1. februāra, lai taksometrs iebrauktu vecpilsētā, tam būs nepieciešama īpaša atļauja.

Kopumā darbam Rīgas teritorijā izsniegtas licences 608 taksometru pārvadātājiem ar vairāk nekā diviem tūkstošiem automašīnu. Savukārt atļauju iebraukšanai Vecrīgā, samaksājot 300 eiro, līdz šim saņēmis tikai 81 uzņēmums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Konkurences padome paudusi bažas, ka jaunā kārtība ierobežos konkurenci, jo 300 eiro lielā nodeva uzņēmumam jāmaksā neatkarīgi no tā rīcībā esošo auto skaita.

Pēc padomes aplēsēm, Rīgā tikai 6% pārvadātāju izmanto 11 un vairāk automašīnu. Savukārt nedaudz vairāk nekā 94% pārvadātāju pakalpojums sniedz, izmantojot 1-10 automašīnas.

Konkurences uzraugu ieskatā pret šīm kompānijām nodeva ir netaisnīga un samazina iespējas piedāvāt savus pakalpojumus.

Rīgas dome izmaiņas pamato ar līdzšinējiem šoferu pārkāpumiem Vecrīgā, piemēram, bez samaksas izmantojot pašvaldības autostāvvietas.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas