Labā ziņa – vairums šoferu jau izmanto ziemas riepas. Ir arī kāda slikta ziņa…

0 komentāri

Lai arī vairums šoferu jau izmanto ziemas riepas, secinājusi policija šodien veikto reidu laikā, nereti konstatēts, ka šīm riepām protektoru dziļumi neatbilst normām.

“Pāris, ko mēs konstatējām, – protektoru dziļumi neatbilst normām, bet lielākais vairums šoferu ziemas riepas ir uzlikuši. Otrs, kam mēs vairāk pievērsām uzmanību, – drošību jostu lietošana. Te varētu teikt, ka ir ļoti laba situācija,” saka Ceļu policijas vecākais inspektors Aldis Rudzītis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kopumā policija secina, ka automašīnu šoferi ir kļuvuši prātīgāki un lielākā daļa savus braucamos jau laikus aprīkojuši ar ziemas riepām. Situācija uz Latvijas ceļiem uzlabojas, un arvien vairāk šoferu rūpējas par savu un pasažieru drošību, atzīst ceļu policijas darbinieki.

Foto:

Reida laikā ceļu policijas darbinieki konstatēja arī vairākus autobraucējus, kuru riepas bija kritiskā stāvoklī, tāpat arī tika izrakstīti vairāki ceļu satiksmes pārkāpuma protokoli par drošības jostu neizmantošanu.

Lielākā daļa aptaujāto autovadītāju atzina, ka pozitīvi vērtē šādu reidu rīkošanu un uzskata, ka tos būtu jārīko biežāk. Ar apkopotajiem reida rezultātiem Ceļu policija plāno iepazīstināt piektdien, 26. novembrī.

Visās trijās Baltijas valstīs šodien tika rīkoti plaši ceļu policijas reidi, lai veiktu riepu protektoru dziļuma pārbaudi un uzmanītu bērnu sēdeklīšu un drošības jostu lietojumu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas