Krītoši trolejbusa vadi Rīgā sabojā automašīnu

0 komentāri

Pirmdienas, 5. janvāra, vakarā autobraucējs Rīgas centrā piedzīvojis pāris patiesi biedējošus mirkļus – viņa automašīnai uzgāzušies trolejbusa līnijas vadi.

Pirmdienas vakarā pašā galvaspilsētas centrā kāds nejaušs garāmbraucējs piefiksējis visai neprastu skatu – kāds vieglais Volkswagen zīmola spēkrats Valdemāra ielas un Kalpaka bulvāra krustojumā aizķēries aiz trolejbusa vadiem, kas nokrituši temperatūras svārstību dēļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties foto un video!

Visticamāk, uzņēmuma apdrošinātāji sabojātā spēkrata saimniekam vienkārši izmaksās kompensāciju par nodarīto skādi.

Kā stāsta uzņēmuma Rīgas satiksme pārstāve, notikušais ir uzskatāms par vienkāršu nelaimes gadījumu, taču šādi notikumi tiek fiksēti ļoti, ļoti reti, tādēļ braucējiem un gājējiem nav, par ko satraukties.

Elektrotransporta līdzekļiem izveidotā infrastruktūra izbūvēta, rēķinoties ar iespējamību, ka kāda negadījuma vai, piemēram, kā šajā gadījumā, vienkārši straujas temperatūras maiņas ietekmē vadi var pārlūzt, tādēļ pārrāvuma gadījumā elektrība tiek automātiski atslēgta. Iespējams, tieši tādēļ, nav dzirdēts par gadījumiem, kad nokrituši trolejbusa vadi nosistu kādu garāmgājēju vai aizdedzinātu garāmbraucošu auto.

Ja nu tomēr sastopaties ar kādām nebūšanām, kas saistītas ar sabiedrisko transportu, Rīgas satiksmi varat sazvanīt pa tālruni: 8000 1919!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas