Krievijas atbildes sankcijas ierobežos automašīnu ievešanu

0 komentāri

Krievijas atbildes pasākumi uz Rietumvalstu noteiktajām sankcijām ir sagatavoti. Krievijas puse gan sagaida, ka uzvarēs veselais saprāts un to nebūs nepieciešamības ieviest, par to paziņojis Vladimira Putina padomnieks Andrejs Belusovs.

Belusovs atzinis, ka atbildes sankciju varētu ierobežot automašīnu un dažu vieglās rūpniecības preču ievešanu Krievijā.

“Mums ir daudz produktu ārpus lauksaimniecības sektora, kuru jomā mūsu partneri, vispirms jau Eiropā, ir vairāk atkarīgi no Krievijas, nekā Krievija no tiem. Tas attiecas uz automašīnu, galvenokārt lietotu, ievešanu. Atbildes sankcijas attieksies arī uz vairākiem vieglās rūpniecības preču veidiem, kurus mēs paši jau spējam saražot,” pavēstīja Putina padomnieks.

Skaties.lv jau ziņoja, ka Eiropas Savienības jaunākās sankcijas pret Krieviju tiks ieviestas rīt, tā ziņo avoti Briselē. Šāds solis ir domāts, lai turpinātu spiedienu uz Krieviju, kas tiek apsūdzēta par atbalstu Ukrainas separātistiem.

Jaunās sankcijas ierobežos Krievijas kompāniju, īpaši, enerģētikas jomas pārstāvju pieeju aizņēmumiem Rietumu tirgos, kā arī paplašinās vīzu izsniegšanas ierobežojumiem un aktīvu iesaldēšanai pakļauto Krievijas amatpersonu “melno sarakstu”.

Eiropas Savienības lēmums sekojis vairāku Eiropas līderu telefoniskai apspriedei. Dažas dalībvalstis gan iebilda pret jaunām sankcijām, norādot, ka jādod iespēja saglabāt Ukrainā panākto pamieru.

Vācijas kanclere Angela Merkele paziņojusi, ka sankcijas ir jāievieš – tiesa gan, Vācija arī būšot pirmā, kas aicinās tās atcelt, ja Ukrainā panāktais pamiers spēs noturēties un tiks īstenots miera plāns, kam piekritusi gan Ukraina, gan Krievija, gan arī separātisti.

Neraugoties uz to, Krievija jau paziņojusi, ka gatavo atbildes reakciju, kas būs adekvāta ekonomiskajiem zaudējumiem, ko radīs Eiropas Savienības sankcijas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas