Krievijā visvairāk zog Japānā ražotās automašinas

0 komentāri

Jaunākie ekspertu apkopotie dati liecina, ka pērnajā gadā Krievijā zagļi visvairāk devuši priekšroku Japānā ražotajām automašīnām. Visvairāk 2014. gadā nozagtas Honda CR-V automašīnas, tām seko Mazda3 un Mazda6 automašīnas.

Eksperti ir noskaidrojuši, ka lielākoties automašīnu zādzības paveiktas naktī, laika periodā no pusnakts līdz pieciem rītā – trešdienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pērnā gadā, Krievijā visvairāk zagto automašīnu Top10

  1. Honda CR-V
  2. Mazda3
  3. Mazda6
  4. Toyota Land Cruiser
  5. Honda Accord
  6. Mazda CX-7
  7. Honda Civic
  8. Toyota Camry
  9. Toyota RAV4
  10. Toyota Land Cruiser Prado
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas