Krievija autobūves nozares atbalstam novirzīs 25 miljardus rubļu

0 komentāri

Krievija valsts grūtības pārdzīvojošās autobūves nozares atbalstam gatavojas novirzīt aptuveni 25 miljardus rubļu (390 miljonus eiro), piektdien paziņoja Krievijas premjerministrs Dmitrijs Medvedevs.

Krievijas autobūves nozare pēdējā laikā piedzīvo grūtus laikus, jo automašīnu pārdošanas apjoms valstī ir būtiski samazinājies, ņemot vērā Krievijas ekonomikas nedienas, kas galvenokārt skaidrojamas ar naftas cenu samazināšanos pasaules tirgū un Rietumu noteiktajām sankcijām Krievijai par tās lomu Ukrainas krīzē.

Valdības izziņotie pasākumi iekļaus kredītu izmaksu samazināšanu automašīnu iegādei, kā arī valsts institūciju īstenotas automašīnu iegādes programmas.

Autobūves nozares atbalsta pasākumi Krievijā tiek prezentēti dienā, kad Vācijas autobūves uzņēmums Volkswagen paziņoja par plāniem samazināt ražošanas apjomu Krievijā.

Volkswagen piedāvās darbiniekiem kompānijas rūpnīcā Kalugā brīvprātīgi pamest darbu. Tāpat rūpnīcā plānots ieviest četru darba dienu nedēļu, kā arī samazināt maiņu skaitu no trijām līdz divām.

Pagājušajā nedēļā par Krievijas tirgus pamešanu un rūpnīcas slēgšanu Sanktpēterburgā paziņoja ASV autobūves koncerna General Motors Vācijas struktūrvienība Opel.

Savukārt Dienvidkorejas autobūves uzņēmums SsangYong Motors pagājušajā nedēļā paziņoja, ka tas jau gada sākumā apturējis automašīnu piegādes Krievijas tirgum.

Saskaņā ar oficiālo statistiku jaunu automašīnu pārdošana Krievijā februārī, salīdzinot ar pagājušā gada attiecīgo mēnesi, samazinājās par 38%.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas