Krāšņi Lamborghini, Bugatti, Aston Martin un citi! Ženēvas auto izstāde nebeidz pārsteigt!

0 komentāri

Katru gadu Ženēvas autoizstāde piesaista tūkstošiem apmeklētāju un izraisa lielu interesi visā pasaulē. Līdzīgi ir arī šogad, kur īpašs akcents likts uz luksusa klases automašīnām.

Šajā gadā lielāko ažiotāžu izraisīja visiem jau labi pazīstamie itāliešu un franču autoražotāji Lamborghini un Bugatti. Tāpat ar lielu nepacietību daudzi gaida jaunos Aston Martin, Audi, Honda, Renault, Volvo modeļus, kā arī Maserati, kas ir izlaidis savu pirmo apvidnieku ar nosaukumu Levante.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Lai gan durvis autoizstāde Ženēvā plašākiem apmeklētājiem vērs tikai rīt, daudziem jau šodien ir iespēja ielūkoties šā pasākuma norises vietā.

Izstāde nevar iztikt bez Buggati un Lamborghini autoražotāju lolojumiem. Tikai šoreiz Ženēvas izstādē prezentētiem modeļiem abiem cena ir tuvu 2 miljoniem eiro.

Kā norāda kāds franču autoražotājs, Bugati Veiron vairāk tiek uzskatīts par simbolu. Neskatoties uz automašīnas cenu, iznākot atkal jaunam modelim, vienmēr tai uzrodas arī jauns pircējs.

“Tas ir svarīgi visai auto industrijai, lai būtu šie luksusa klases automašīnas un redzētu šo nozari attīstāmies. Pagaidām klienti ir vieni no tiem, kas pierāda, ka tas atmaksājas un ir vērts tās arī ražot. Pretējā gadījumā šīs automašīnas netiktu izstādītas,” pauda Francijas autoražotāju pārstāvis Fransuā Rodērs.

Savukārt cita superklases auto jaunais Lamborghini Centenario, kurš aprīkots ar 770 zirgspēkiem jaudu, kopumā ir izlaistas tikai 40 šī konkrētā modeļa automašīnas. Tās visas ir jau izpārdotas vēl pirms šīs izstādes oficiālās atklāšanas.

Tāpat lielu interesi raisa citas markas automašīnas, piemēram, Maserati, kas pazīstama kā sportisku automašīnu ražotāja, bet tagad radījusi savu pirmo apvidus automobili.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas