Krapsis: Situācija uz ceļiem katru gadu atkārtojas, statistika ir graujoša

0 komentāri

Uz Latvijas ceļiem situācija katru gadu atkārtojas, taču melnā statistika nemazinās. Tādēļ Ceļu policija nākotnē varētu pastiprināt uzraudzību uz ceļiem, kad tas apledojis, intervijā raidījumā 900 sekundes sacīja Valsts policijas Prevencijas pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis.

”Te ir jābūt lielākai uzraudzībai. Ceļu satiksmes negadījumi notiek agrās rīta stundās un vakarā, kad ir liela satiksmes plūsma un cilvēki ir ceļā uz un no darba. Tādēļ šajā laikā nepieciešama lielāka ceļu apsekošana,” sacīja Prevencijas pārvaldes priekšnieks. Viņš skaidroja, ka lielāka vērība ir nepieciešama ceļu posmos, kur veidojas melnais ledus, piemēram, uz tiltiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Tas [ceļu satiksmes negadījumi melnā ledus dēļ – red.] notiek katru gadu – tādēļ ir jāveic kaut kāda analīze un jāizdara secinājumi,” sacīja N. Krapsis.

Patlaban ”melnā statistika” uz Latvijas ceļiem ir ”graujoša”, proti, kopš jaunā gada sākšanās uz ceļiem gājuši bojā 16 cilvēki. Salīdzinājumam pērn visa janvāra laikā uz ceļiem bojā gāja deviņi cilvēki, sacīja N. Krapsis.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas