KONKURSS: Kas vainas mūsu ceļiem? Mums ir depresīvs asfalts ar kariesu!

17 komentāri

Droši vien jau esi pamanījis mūsu kampaņu Aizver bedri!, kurā aicinām iesūtīt savas mīļākās bedres bildi Skaties.lv līdz 13. aprīlim un dod tai vārdu. Kampaņas ietvaros rīkojam vēl vienu aktivitāti – konkursu par labāko mītu, kāpēc Latvijā daudzviet ir tik slikts ceļu stāvoklis.

Kas Tev jādara?

Ļoti vienkārši – pievieno raksta komentāru sadaļā savu mītu par to, kādēļ daudzviet Latvijā ir tik slikts ceļu stāvoklis.

Ja tavs mīts būs viens no diviem populārākajiem, t.i., savācis visvairāk “plusiņu”, saņemsi balvā foršu T kreklu ar kampaņas simboliku.

Konkurss noslēgsies un uzvarētājus paziņosim šā gada 11. aprīlī.

Balvā T krekli

Foto: Skaties.lv

Foto: Skaties.lv

Daži mīti iedvesmai

 • Bedres uz ceļiem Latvijā ir tādēļ, ka mūsu asfalts gluži vienkārši ir depresīvs. :(
 • Sliktais ceļu stāvoklis skaidrojams ar ilgu laiku ignorētu kariesu.
 • Pie visa vainīgi reti sastopamie igauņu ceļa rūķi, kas naktīs zog mūsu asfaltu un nes pāri robežai uz saviem ceļiem. Šo teoriju atbalsta arī labais ceļu stāvoklis Igaunijā.

Atgādinām – lai pievērstu uzmanību aktuālajai bedru problēmai ne vien pilsētu ielās, bet arī uz A līdz Ž kategoriju ceļiem, portāls Skaties un kanāls TV6 uzsāk sociālu kampaņu Aizver bedri! Iesūti savas mīļākās bedres bildi Skaties.lv līdz 13. aprīlim un dod tai vārdu! Labākās bildes autors saņems vērtīgu balvu – veselu nedēļas nogali vizināties pa skaistākajām Latvijas bedrēm ar Hummer džipu.

Video

17 komentāri

TOP komentāri

 • gunarz
  +5

  gunarz

  Bedres ir reta, aizsargājama dzivības forma, un tikai Latvijā tām nodrošina pienācīgu vidi, neapdraudot populāciju

  03.04.2016 10:43

 • pīka
  +5

  pīka

  Latvijā pavasarī uz ceļiem nokūst nevis sniegs bet asfalts

  02.04.2016 22:16

 • mūsu ceļi
  +5

  mūsu ceļi

  vienkārši Latvijas ceļi ir jābūvē no maisiņiem!
  Viens maisiņš stāv 100 gadus - viens asfalts 1 ziemu!:D

  01.04.2016 16:01

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas