“Kia Motors” šogad Latvijā pārdevis 327 jaunus auto

0 komentāri

“Kia Motors” pārdošanas apjomi Latvijā gada pirmajos septiņos mēnešos palielinājušies par 55,7%, sasniedzot 327 realizētās automašīnas. Jūlijā kompānija Latvijā pārdošanas apjomu audzējusi par 17,4%.

Palielinājusies arī “Kia” zīmola tirgus daļa Latvijā, sasniedzot 4,83% atzīmi (pērn – 3,53%). Jūlijā Latvijā realizētas 54 “Kia” automašīnas, un tas ir par 17,4% vairāk kā pagājušā gada jūlijā, kad kopējais pārdošanas apjoms bija 46 vienības. Pieprasītākie “Kia” modeļi Latvijā nemainīgi – “cee`d” un “Sportage”.

“Kia” pārdošanas apjoms pasaulē šogad jūlijā arī pieaudzis – gada griezumā par 3,4%, sasniedzot teju 240 tūkstošus vienību.

Kia pārdotākais modelis ārvalstu tirgos jūlijā bija “Kia” “Rio” – kopumā realizētas 39 830 šādas automašīnas. Otrajā vietā pārdotāko “Kia” modeļu sarakstā ierindojas C segmenta pārstāvis “Cerato” (atsevišķos tirgos pazīstams kā “Forte” vai “K3”) ar 33 137 vienībām. SUV “Sportage”, D segmenta sedana “Optima” un pilsētas krosovera “Soul” rādītāji sasniedz attiecīgi 32 837, 21 032 un 18 863 vienības.

Latvijā šī gada pirmajos septiņos mēnešos Kia zīmola pārdošanas apjoms sasniedz 327 vienības, un tas ir par 55,7% vairāk kā pērn, kad attiecīgajā periodā tika realizētas 210 automašīnas.

Kia zīmola lielākais oficiālais pārstāvis Latvijā ir SIA “Forum Auto”.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas