Katrs piektais šoferis nelieto drošības jostas

0 komentāri

Gandrīz katru dienu notiek smagi ceļu satiksmes negadījumi. Ļoti bieži tajos bojā iet cilvēki. Izrādās, pie tā vainojams ne tikai ātrums vai pārgalvīga braukšana. Vainīga ir arī tāda elementāra lieta kā drošības jostu likšana. Šodien CSDD sāk plašu akciju Dzīvības josta, kuras mērķis ir aktualizēt drošības jostu izmantošanu arī auto pasažieru vidū, lai avārijas brīdī aizmugurē sēdošais ne tikai izglābtu savu dzīvību, bet arī nekļūtu par nāvējošu ieroci, kas spēj nogalināt citus.

Vēl 1990. gados reti kurš autovadītājs izmantoja drošības jostas. Tagad situācija ir mainījusies, taču, kā izrādās, ka katrs piektais šoferis  joprojām šīs jostas neliek. Šodien sākas jauna akcija par drošības jostu lietošanu. Izrādās, ja autovadītājs nelieto drošības jostu, iespēja gūt traumas vai iet bojā avārijās ir pat 7 reizes lielāka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vairāk skaties pievienotajā video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas