Kanalizācijas remonta dēļ ierobežojumi K. Ulmaņa gatvē un Cīruļu ielā

0 komentāri

Sakarā ar ūdens kanalizācijas kolektora remonta darbiem līdz 13. aprīlim turpināsies transportlīdzekļu satiksmes ierobežojumi Kārļa Ulmaņa gatves posmā pie Spirgus ielas, virzienā uz un no centra, informē Rīgas domes pārstāvji.

Minēto remontdarbu dēļ no 11. līdz 23. martam un no 6. līdz 27. aprīlim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Cīruļu ielas posmā no ēkas Nr. 8 līdz ēkai Līdera ielā 1.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas ierobežotajos un slēgtajos ielu posmos) transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, kā arī operatīvā un sabiedriskā transporta satiksmi,” informē domes pārstāvji.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas