Kampaņa Ir ziema. Slīd. Neriskē aicina šoferus izvairīties no pārgalvīgas braukšanas

0 komentāri

Raugoties uz rudenīgajiem laikapstākļiem, autovadītājiem var rasties maldīgs priekšstats, ka braukt var tāpat kā vasarā. Lai atgādinātu, ka tas tā tomēr nav, no šodienas sāksies drošības kampaņa.

Kā norāda ceļu uzturētāji, no rītiem un vakaros uz ceļiem jau ir vērojams apledojums, bet temperatūras svārstību dēļ ceļu stāvoklis var strauji mainīties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpēc atsevišķās diennakts stundās jārēķinās ar ziemas braukšanas apstākļiem. Viens no aspektiem, kas tiks akcentēts, ir nepareizi izvēlēts braukšanas ātrums, jo tas ir viens no galvenajiem ceļu satiksmes negadījumu iemesliem.

Jāņem arī vērā, ka bremzēšanas ceļš ziemā ir desmit reizes garāks nekā vasarā. Kampaņa norisināsies decembrī un janvārī, un tās kopējās izmaksas ir 15 000 eiro.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas