Kādam šoferim ļoti nav paveicies – kāds ietriecies auto un aizmucis; meklē aculieciniekus

2 komentāri

Kādam šoferītim pagājušajā nedēļā pagalam nepaveicies – viņa automobilī kāds ir ietriecies, pamatīgi sabojājis tā sānu un pēc tam – aizmucis. Tagad nelaimīgais automašīnas īpašnieks meklē aculieciniekus šai sadursmei, vēsta ieraksts Facebook.

“Lūdzu, lūdzu, padodiet tālāk! Varbūt kāds redzēja šonakt [nakts uz 22. janvāri – red.], apmēram divos naktī, uz Maskavas ielas 12 ietriecās manā automašīnā un aizbrauca prom. Pēc aculiecinieku teiktā varēja būt BMW 3 spēkrats, balts vai sudrabots. Tas ietriecās un aizmirsa savu “bampera” daļu. Varbūt kāds ir redzējis pussasistu auto, kas braukāja apkārt, vai zina, kur atrodas, derēs jebkāda informācija!” vēsta ieraksts Facebook.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
2 komentāri

TOP komentāri

  • emils
    0

    emils

    Varēja uzrakstīt kādā pilsētā tas noticis .

    25.01.2016 17:33

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas